
2026 Bennington 20 S-ONE STERN RADIUS SILVER
Description
PANEL COLOR METALLIC SILVER
PANEL ACCENT NO ACCENT
CANVAS METALLIC SILVER
BASE VINYL LEON LIGHT SIL
Specifications
| Manufacturer | Bennington |
| Model | 20 S-ONE STERN RADIUS SILVER |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 090J526 |
| Usage | 0 Hours |
| Primary Color | SILVER |
| VIN | ETWS9090J526 |
| Condition state | Excellent |
| # of Engines | 1 |
| Beam | 8' 6" |
| Engine Make | Yamaha |
| Engine Model | F90 |
| Engine Type | Outboard 4 Stroke |
| Engine Year | 2026 |
| Fuel Type | Gas |
| Horsepower | 90 |
| Hull Type | Aluminum |
| Max Draft | 1' 6" |
| Dry Weight | 2200 |
| Length | 19' 4" |
| Number of Passengers | 10 |
| Hull Material | Aluminium |
$31,800





