
2026 Bennington 22 S-ONE STERN RADIUS BLUE
Description
PANEL COLOR MIDNIGHT BLUE
PANEL ACCENT NO ACCENT
CANVAS MIDNIGHT BLUE
BASE VINYL LEON LIGHT SILVER
Specifications
| Manufacturer | Bennington |
| Model | 22 S-ONE STERN RADIUS BLUE |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 091J526 |
| Usage | 0 Hours |
| Primary Color | BLUE |
| Trim Color | Black |
| VIN | ETWS9091J526 |
| Condition state | Excellent |
| Beam | 8' 6" |
| Engine Make | Yamaha |
| Engine Model | F150 |
| Engine Type | Outboard 4 Stroke |
| Engine Year | 2026 |
| Fuel Type | Gas |
| Horsepower | 150 |
| Hull Type | Aluminum |
| Max Draft | 1' 6" |
| Dry Weight | 2824 |
| Length | 21' 11" |
| Number of Passengers | 12 |
| Hull Material | Aluminium |
$36,907










