
Smoker Craft Jon 1436 TS
Specifications
| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1436 TS |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 20 hp |
| Beam: | 57" |
| Dry Weight: | 185 lbs |
| Max Persons: | 3 |
| Interior Depth: | 18" |
| Transom Width: | 56" |
| Fuel Capacity: | 720 lbs |
| Length: | 14' |
| Depth: | 18 |

| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1436 TS |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 20 hp |
| Beam: | 57" |
| Dry Weight: | 185 lbs |
| Max Persons: | 3 |
| Interior Depth: | 18" |
| Transom Width: | 56" |
| Fuel Capacity: | 720 lbs |
| Length: | 14' |
| Depth: | 18 |