
Smoker Craft Jon 1448 TL
Specifications
| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1448 TL |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 25 hp |
| Beam: | 72" |
| Dry Weight: | 260 lbs |
| Max Persons: | 3 |
| Interior Depth: | 22" |
| Transom Width: | 71" |
| Fuel Capacity: | 900 lbs |
| Length: | 14' |
| Depth: | 22 |

| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1448 TL |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 25 hp |
| Beam: | 72" |
| Dry Weight: | 260 lbs |
| Max Persons: | 3 |
| Interior Depth: | 22" |
| Transom Width: | 71" |
| Fuel Capacity: | 900 lbs |
| Length: | 14' |
| Depth: | 22 |