
Smoker Craft Jon 1232 TS
Specifications
| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1232 TS |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 6 hp |
| Beam: | 51" |
| Dry Weight: | 120 lbs |
| Max Persons: | 2 |
| Interior Depth: | 16" |
| Transom Width: | 50" |
| Fuel Capacity: | 390 lbs |
| Length: | 12' |
| Depth: | 16 |

| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Jon 1232 TS |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 6 hp |
| Beam: | 51" |
| Dry Weight: | 120 lbs |
| Max Persons: | 2 |
| Interior Depth: | 16" |
| Transom Width: | 50" |
| Fuel Capacity: | 390 lbs |
| Length: | 12' |
| Depth: | 16 |