
Smoker Craft Canadian 14 TS
Specifications
| Manufacturer | Smoker Craft |
| Model | Canadian 14 TS |
| Condition | New |
| Max Horsepower: | 15 hp |
| Beam: | 59" |
| Dry Weight: | 130 lbs |
| Max Persons: | 4 / 465 lbs |
| Interior Depth: | 20" |
| Transom Width: | 50" |
| Fuel Capacity: | N/A |
| Length: | 13' 10" |
| Depth: | 20" |
