PB1823
Description
Standard Features
Options
Specifications
| Model | PB1823 |
| Condition | New |
| Axles / Brakes | 1/0 |
| Tube Length | 16-18 |
| Overall Length | 23' 2" |
| Carrying Capacity | 2300 |
| Trailer Weight | 630 |
| Pontoon Width | 8' - 8'6" |
| Tire Size | 145/R12E rad |
| Model | PB1823 |
| Condition | New |
| Axles / Brakes | 1/0 |
| Tube Length | 16-18 |
| Overall Length | 23' 2" |
| Carrying Capacity | 2300 |
| Trailer Weight | 630 |
| Pontoon Width | 8' - 8'6" |
| Tire Size | 145/R12E rad |