PBD2058T
Description
Standard Features
Options
Specifications
| Model | PBD2058T |
| Condition | New |
| Axles / Brakes | 2/1 Disc |
| Tube Length | 18-20 |
| Overall Length | 25' 10" |
| Carrying Capacity | 5200 |
| Trailer Weight | 1160 |
| Pontoon Width | 8' - 8'6" |
| Tire Size | 205R/15C |
| Model | PBD2058T |
| Condition | New |
| Axles / Brakes | 2/1 Disc |
| Tube Length | 18-20 |
| Overall Length | 25' 10" |
| Carrying Capacity | 5200 |
| Trailer Weight | 1160 |
| Pontoon Width | 8' - 8'6" |
| Tire Size | 205R/15C |