AD1925B-A
Description
Standard Features
Options
Specifications
| Model | AD1925B-A |
| Condition | New |
| Axles/Brakes | 1/0 |
| Boat Length | 17-19 |
| Overall Length | 21' 7" |
| Carrying Capacity | 2,500 |
| Between Fender | 83" |
| Tire Size | 185/80R13D alum |
| Bunk Size | 2P* |
| Model | AD1925B-A |
| Condition | New |
| Axles/Brakes | 1/0 |
| Boat Length | 17-19 |
| Overall Length | 21' 7" |
| Carrying Capacity | 2,500 |
| Between Fender | 83" |
| Tire Size | 185/80R13D alum |
| Bunk Size | 2P* |